خدمات بک لینک
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
اطلاعات کلی در مورد بک لینک

بک لینک چیست؟

به این نکته دقت کنید که اگر رتبه سایت برای شما اهمیت دارد باید سئو سایت را آنالیز کنید. سعی کنید از بک لینک های باکیفیت در سایت استفاده نمایید. با رعایت این موضوع می توانید به بهینه سازی سایت و بالا بردن رتبه سایت خود کمک نمایید. در این مطلب از سایت رشد 360 قصد داریم بک لینک و تاثیر آن در سایت را مورد بررسی قرار دهیم. با ما همراه باشید.

توجه داشته باشید پرکاربردترین عبارات در بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یا همان گوگل؛ بک لینک می باشد. بک لینک ها در اصل لینکهای ورودی به وبسایت شما از وبسایتهای دیگر است. هنگامی که یک صفحه و ب آدرس صفحه شما را در سایت خود قرار دهد، به گونه ای که با کلیک بر روی آنها به صفحه وبسایت شما هدایت شود بک لینک در نظرگرفته خواهد شد.

توجه داشته باشید درگذشته شکل بک لینک مفهوم فوق العاده مهم و از مهمترین معیار ارزیابی رتبه وبسایت در موتورهای جستجو بود. اما توجه داشته باشید امروزه با تغییر الگوریتم موتورهای جستجو به خصوص گوگل از اهمیت آن کاسته شده است. بک لینک مناسب تاثیر چشمگیری در افزایش رتبه وبسایت و بهبود لینک های خارجی شما خواهد داشت.

روش های خرید بک لینک

Single Page

خرید بک لینک تک صفحه ای

در خرید بک لینک تک صفحه ای، شما از صفحه ای که با موضوع سایت شما همخوانی دارد و معیارهای مورد نظر شما را دارد بک لینک را می خرید. با این روش شما بک لینک اختصاصی خود را با قیمت کم تهیه می کنید.

 

Site Wide

خرید بک لینک سایت واید

در هنگام خرید بک لینک در حالت سایت واید نیز باید به انتخاب موضوع و مشخص کردن سایت مورد نظر با توجه به معیارهای ذکر شده توجه کرد. در این حالت بک لینک سایت شما در تمام صفحات آن سایت درج میشود.

Backlink Package

خرید بک لینک پکیج

 زمانی که شما پکیج بک لینک خریداری میکنید هزینه به نسبت روش سایت واید بسیار کاهش می یابد . در نتیجه این روش ارزان ترین و موثر ترین روش برای خرید حجم زیادی از بک لینک در کلمه کلیدی رقابتی است.

اطلاعات کلی در مورد خرید پکیج بک لینک

مزایای بک لینک در بهبود سئوسایت

بهتر است بدانید اهمیت بک لینک در سالهای گذشته دستخوش تغییرات بسیاری شده است. زمانی که بک لینک های کم کیفیت در بهبود رنک صفحات سایت موثر بودند. اما امروزه الگوریتم گوگل تغییر پیدا کرده است و از الگوریتم هوشمند پنگوئن که بسیار مهم است استفاده می‌کند. شما از سایت باکیفیت که دارای رتبه مناسبی در موتورهای جستجو میباشند تهیهمی ‌شود.

نکته بسیار مهمی که باید مدنظر قرارداد این است که دریافت بک لینک از سایت هایی با محتوای مرتبط با محتوای وبسایت شما کمک بسیاری به افزایش رتبه وبسایت در موتورهای جستجو خواهد کرد. بهتر است بدانید بک لینک دادن باید به گونه‌ای باشد که مخاطب را از سایت‌های دیگر به وبسایت شما هدایت نماید. تنها قرار دادن بک لینک در سایت های دیگر به خودی خود تاثیر چندانی نخواهد داشت.

بهتر است بدانید این بک لینک ها رتبه بندی سازماندهی شده را بهبود می دهند. به شما کمک خواهد کرد تا جایگاه بهتری را در موتورهای جستجو داشته باشد و باعث افزایش بازدید سایت شود. اگر محتوایی از وبسایت شما با متن موجود در سایت دیگر لینک شود آن محتوا به سرعت در موتورهای جستجو افزایش رتبه خواهد داد. بهتر است که شما بر روی بهبود رتبه کلمات کلیدی و صفحات داخلی وبسایت تمرکز کنید تا در صفحه اول گوگل قرار بگیرد.

مزیت دیگر بک لینک ها این است که سرعت ایندکس شدن صفحات سایت شما در موتورهای جستجو افزایش پیدا خواهد کرد. در نظر داشته باشید سرعت جستجو و رسیدن رباتها وخزندههای موتورهای جستجو را به سایت افزایش خواهد داد. به همین خاطر برای محبوبیت سایت شما از بک لینک مناسب باید استفاده کنید.

خرید بک لینک تک صفحه ای

Backlink Single Page​
آنالیز نسبت به هزینه

تاثیر در کلمات رقابتی
10%
تاثیر در کلمات با رقابت پایین
25%
ارزش نسبت به هزینه
95%

خرید بک لینک سایت واید

Backlink Site Wide​
آنالیز نسبت به هزینه

تاثیر در کلمات رقابتی
30%
تاثیر در کلمات با رقابت پایین
50%
ارزش نسبت به هزینه
65%

خرید بک لینک پکیج

Backlink Package​
آنالیز نسبت به هزینه

تاثیر در کلمات رقابتی
70%
تاثیر در کلمات با رقابت پایین
95%
ارزش نسبت به هزینه
95%
در مورد بک لینک بیشتر بدانیم

بک لینک چگونه به صعود سایت من کمک میکند؟

یکی از مهم ترین معیارهای سئوخارجی، بک لینک می باشد. لینک دریافتی سایت شما از سایتهای دیگر را بک لینک گویند. اعتبار سایتی که شما از آن بک لینک می گیرید تاثیر زیادی در کسب اعتبار شما از آن بک لینک دارد.در واقع امتیاز مثبتی که از بک لینک ها می گیرید بیشتر و تاثیرگذار تر خواهد بود.

به طور مثال اگر از چند سایت به سایت شما با کلمه کلیدی”سایت” لینک داده شود، بعد از شناسایی این لینک ها توسط ربات های گوگل، بسته به اعتبار سایت های میزبان، امتیازهایی دریافت خواهید کرد و بواسطه این امتیازها رتبه شما در نتایج گوگل بهبود خواهد یافت. به همین دلیل است که بک لینک ابزار اساسی سئو می باشد .

نحوه بک لینک گرفتن

نحوه بک لینک گرفتن

نکته بسیار مهمی که باید مدنظر قرار داد این است که جذب بک لینک برای بهبود رتبه وبسایت از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. نکته ای که باید مد نظر قرار دهید این است که تعداد بک لینک نسبت به کیفیت آن اهمیت چندانی ندارد و کیفیت بک لینک دریافتی تاثیر خود را در بهبود سطح وبسایت شما نمایش خواهد داد. اگر قصد خرید بک لینک دارید باید حتما از کیفیت ان اطمینان داشته باشید در غیر اینصورت نسبت به خرید آن اقدام نکنید.

نحوه دریافت بک لینک های باکیفیت

نوشتن مقالات باکیفیت

توجه داشته باشید اگر شما میخواهید لینک سایت شما در سایتهای باکیفیت قرار بگیرد باید سعی کنید تولید محتوای وبسایت خود را باکیفیت لازم انجام دهید. در این صورت نظر صاحبان وبسایتهای پربیننده به وبسایت شما جلب می‌کند و احتمال قرار گیری لینک مطالب سایت شما در وبسایت آنها افزایش پیدا خواهد کرد. توجه داشته باشید مقالات باکیفیت حقیقی می باشد و کپی شده از سایتهای دیگر نیستند.

نوشتن مقالات باکیفیت

اقدام به کامنت بازی کنید

توجه داشته باشید کامنت بازی یعنی مشارکت شما در وبسایتها و شبکه های اجتماعی است. انجمنهای گفتگویی که لینک‌های Do-follow در پستهای خود دارند بسیار عالی ومناسبی برای دریافت بک لینک باکیفیت می باشند. همچنین شبکه‌های اجتماعی که امروزه بخش بسیار مهمی از اینترنت را به خود اختصاص داده اند با توجه به گستردگی مخاطبانش را به شدت برای دریافت بک لینک ها توصیه خواهد شد که می توانید از آن استفاده نمایید

اقدام به کامنت بازی کنید
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image

انواع بک لینک

بک لینکها به دو دسته لینک فالو و بک لینک نوفالو تقسیم‌بندی می‌شوند. بهتر است بدانید لینک فالو و نوفالو معمولا در پیوندهای خارجی معنا پیدا خواهد کرد. در واقع می توان گفت زمانی از لینک فالو و نوفالو استفاده خواهد شد که قصد داشته باشیدکه لینک خارجی در وبسایت خود داشته باشید. بک لینک ها به صورت ذاتیDofollow می باشند. یعنی موتور جستجو به ان سر خواهد زد و آن را بررسی می کند که اعتبارصفحه از طریق این لینک قابل جا به جایی می باشد. زمانی که این ویژگی به نوفالو تبدیل شود در واقع به موتورهای جستجو اعلام خواهد کرد که ارزش و اعتباری از صفحه شما به صفحه هدف انتقال داده نشود. توجه داشته باشید دریافت بک لینک و این که از چه سایتی باشد از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. در صورتی که لینک ها کیفیت مناسبی نداشته باشند امکان دارد تاثیر منفی بر وبسایت شما داشته باشد. به همین خاطر باید به دریافت بک لینک اهمیت دهید و سعی کنید محتوا را به گونه ای بنویسید که سایت‌های بزرگ جلب وبسایت شما و محتوای شما شوند و بتوانید بک لینک دریافت کنید. در نظر داشته باشید می توانید بک لینک نیز خریداری کنید. یعنی از صاحبان وبسایت های پربیننده و محبوب در خواست کنید تا به وبسایت شما بک لینک دهند که در این صورت هزینه ای از شما دریافت خواهند کرد. باید قبل از این که اقدام به خرید بک لینک کنید آن را مورد بررسی قرار دهید تا از مناسب بودن و باکیفیت بودن آن اطمینان داشته باشید.

انواع بک لینک

مشاهده پکیج های بک لینک

پکیج اول

آزمایشی
150,000 ماهانه
 • 45عدد سایت
 • رنک دو تا پنج
 • بیش از 200هزار صفحه ایندکس گوگل
 • قدرت دامنه بین 25 تا 40
 • میانگین ارزش سایت ها : هزار دلار
 • پشتیبانی از حداکثر سه کلمه کلیدی
 • بک لینک های فالو

پکیج دوم

به صرفه
300,000 ماهانه
 • 11عدد سایت
 • سایت های قوی با محتوای با کیفیت
 • بیش از 500هزار ایندکس گوگل ایندکس گوگل
 • قدرت دامنه بین 35 تا 75
 • میانگین ارزش سایت ها : 90هزار دلار
 • پشتیبانی از حداکثر دو کلمه کلیدی
 • بک لینک های فالو

پکیج سوم

پیشرفته
600,000 ماهانه
 • 160عدد سایت
 • سایت های قوی و پرمحتوا
 • بیش از یک میلیون صفحه ایندکس گوگل
 • قدرت دامنه بین 25 تا 75
 • میانگین ارزش سایت ها :90هزار دلار
 • پشتیبانی از حداکثر ده کلمه کلیدی
 • بک لینک های فالو

پکیج کامل

حرفه ای
999,000 ماهانه
 • 185عدد سایت
 • سایت های پربازدید و قوی
 • بیش از دو میلیون صفحه ایندکس گوگل
 • قدرت دامنه بین 25 تا 75
 • میانگین ارزش سایت ها : 150هزار دلار
 • پشتیبانی از حداکثر پانزده کلمه کلیدی
 • بک لینک های فالو

پرسش و پاسخ

شروع یک گفتگوی موفق

همین الان درخواست مشاوره را ثبت نمایید؛ با شما تماس خواهیم گرفت و شما را بسوی کسب و کار سودآور هدایت خواهیم نمود.

شروع یک گفتگوی موفق

همین الان درخواست مشاوره را ثبت نمایید؛ با شما تماس خواهیم گرفت و شما را بسوی کسب و کار سودآور هدایت خواهیم نمود.

مشاوره رایگان

لطفا اطلاعات خود را وارد کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم
ارسال
close-link