پیج آتوریتی و دامین آتوریتی چه تأثیری بر روی سئو سایت دارند؟

پیج آتوریتی و دامین آتوریتی چه تأثیری بر روی سئو سایت دارند؟

ما در این مطلب از مجموعه رشد 360 همراه شما عزیزان هستیم تا در رابطه با پیچ آتوریتی و دامین آتوریتی چه تأثیری بر روی سئو سایت دارند؟ برای شما عزیزان مطالبی را شرح نماییم. در ابتدا برای آنکه یک دید کلی در رابطه با موضوع مورد بحث داشته باشید مطالبی را به زبان ساده برای شما مطرح خواهیم نمود.

در میان هزاران وب سایت های که در بستر اینترنت و وب فعالیت دارند. بایستی شیوه و یا روش های وجود داشته باشد که بتوان از لحاظ کیفیت مقایسه ای میان آنها صورت گیرد.

از اینرو کمپانی های متعددی اقدام به گسترش و توسعه چنین ابزار های نموده اند. بعضی از این سیستم ها بسیار معروف و پر کاربردی می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا به صورت کامل و جامع در رابطه با این موضوع گفتگو نماییم.

پیج آتوریتی و دامین آتوریتی چه تأثیری بر روی سئو سایت دارند؟

Page Authority (پیج آتوریتی) چیست؟

برای داشتن یک دید کلی در رابطه با مطلب پیج آتوریتی و دامین آتوریتی چه تأثیری بر روی سئو سایت دارند؟ ابتدا تعریفی از پیج آتوریتی را برای شما شرح خواهیم داد. پیج آتوریتی نمره ای می باشد که به وسیله Moz به وجود آمده است.

این سیستم پیش بینی می نماید که یک صفحه خاص چگونه در صفحات نتیجه موتور جستجو رتبه بندی می گردد. نمرات از صفر تا صد متغییر می باشد در حقیقت پیج آتوریتی که به صورت PA نشان داده می شود به معنای اعتبار و قدرتی صفحه ای از وب سایت می باشد؛ که به منظور آنالیز و اعتبار سنجی صفحات سایت معرفی گردیده که به خوبی توانسته است جایگاه پیج رنک گوگل را از آن خود نماید.

منظور از پیج آتوریتی خوب چه عددی می باشد؟

در زیر به صورت کامل در رابطه با پیچ آتوریتی خوب چه عددی می باشد؟ گفتگو خواهیم نمود. تا به خوبی متوجه شوید که پیج آتوریتی و دامین آتوریتی چه تأثیری بر روی سئو سایت دارند؟

  • در صورتی که وب سایت شما دارای پیج آتوریتی بالای 60 باشد در این صورت وب سایت شما مناسب ترین جایگاه را دارد. وب سایت های بسیاری در تلاش هستند تا این امتیاز را بدست آورند ولیکن بایستی این نکته را برای شما مطرح نماییم که بدست آوردن این امتیاز کار آسانی نمی باشد. از اینرو برای دست یابی به این رتبه باید فاکتور و عوامل متعدد را رعایت نموده و تلاش نمایید.
  • وب سایت های که دارای اعداد میان 50 تا 60 هستند وب سایت هاسی مطمئن و و قابل اطمینانی می باشند. در نتیجه میتوان آنها را در دسته وب سایت های موفق با رتبه بندی خوب جای داد.
  • وب سایت های که امتیاز 40 تا 50 را بدست آورده اند را نیز میتوان جزء وب سایت های قرار داد که در حرفه خود دارای رتبه مناسبی هستند.
  • وب سایت های که دارای اعداد میان 30 تا 40 هستند در دسته پیج آتوریتی ضعیف به شمار می آیند. این گونه پیج ها به خوبی میتوانند در این حوزه پیشرفت نموده و رتبه بندی بالا را بدست آورند.
  • وب سایت های که از امتیاز میان 20 تا 30 برخوردار هستند به احتمال بسیار وب سایت های نوپایی می باشند که شما نباید به سهولت به آنها اعتماد نمایید. در صورتی که تمایل دارید از خدمات این گونه وب سایت ها استفاده نمایید در این صورت تنها به مطالب و اطلاعاتی که خود وب سایت منتشر نموده است بسنده نکنید.
  • وب سایت های که اعداد آنها میان 10 تا 20 هستند وب سایت های هستند که به تازگی راه اندازی شده اند از اینرو هنوز نتوانسته اند جایگاه و نمره خوبی بدست آورند.

با این تفاسیر میتوان به این نتیجه دست یافت که شما به منظور مشخص نمودن اعتبار وب سایت میتوانید از این مقایس استفاده نمایید.

ولیکن بیان این نکته حائز اهمیت می باشد که این مقیاس دقیق نمی باشد از اینرو همواره برای داشتن یک وب سایت در بهترین حالت ممکن تلاش نمایید. با همه ای این تفاسیر این نتیجه حاصل می گردد که پیج آتوریتی و دامین آتوریتی بر روی سئو سایت تأثیر می گذارند.

دامین آتوریتی چیست؟

تا به این جای این مطلب یعنی پیج آتوریتی  و دامین آتوریتی چه تأثیری بر روی سئو سایت دارند؟ به خوبی به اهمیت و تأثیر پیج آتوریتی و دامین آتوریتی بر روی سئو سایت پی برده اید. اکنون زمان آن فرا رسیده است که در رابطه با دامین آتوریتی گفتگو نماییم. این معیار نیز دارای رتبه بندی های متفاوتی می باشد دارای بازده یک تا صد می باشد.

در حقیقت این نمرات نشان دهنده قدرت دامنه وب سایت شما می باشد. در بیشتر موارد عددی که حاصل میگردد از امتیاز پیج آتوریتی بیشتر می باشد. در حقیقت این رتبه در رابطه با اعتبار کل دامنه می باشد. با یک مثال ساده مطلب را برای شما ملموس تر خواهیم نمود.

دامین آتوریتی را میتوان اعتبار یک خانواده در نظر گرفت. این در صورتی است که پیج آتوریتی همانند اعتبار یک فرد از آن خانواده می باشد.  از اینرو این نتیجه حاصل می گردد که پیج آتوریتی بر روی دامین آتوریتی اثر می گذارد. به این صورت که در صورتی که کم و یا زیاد گردد این فرآیند بر روی دامین آتوریتی نیز اثر میگذارد.

تا به این جای مقاله پیج آتوریتی و دامین آتوریتی چه تأثیری بر روی سئو سایت دارند؟ هر آنچه که نیاز بود در رابطه با پیج آتوریتی و دامین آتوریتی بدانید را برای شما شرح نمودیم.

پیج آتوریتی و دامین آتوریتی چه تأثیری بر روی سئو سایت دارند؟

 دامین آتوریتی و پیج آتوریتی و تأثیر آن بر روی سئو سایت

در ادامه مبحث پیج آتوریتی و دامین آتوریتی چه تأثیری بر روی سئو سایت دارند؟ بایستی چنین مطرح نمود که هنگامی که وب سایت شما بر طبق اصول سئو و به درستی پی ریزی شده باشد در این صورت بدون شک خواهید توانست در نتایج جستجو رتبه بالایی بدست آورید.

همچنین دامین آتوریتی را نیز میتوان ارزش و اعتبار وب سایت شما قلمداد نمود. از اینرو این نتیجه حاصل میگردد به هر اندازه بر روی سئو وب سایت خود وقت بگذارید و آن را اصولی پیش ببرید. ارزش و در نتیجه اعتبار بسیاری در نتایج جستجوی گوگل خواهید داشت.

در حقیقت پیج آتوریتی را میتوان همانند یک کارنامه از صفحات سایت دانست. در نتیجه رتبه و جایگاه خوبی که در خور وب سایت خود می باشد را کسب خواهید نمود. به هیچ عنوان معقوله پیج آتوریتی و دامین آتوریتی چه تأثیری بر روی سئو سایت دارند؟ نادیده نگیرید.

کلام پایانی

در این مطلب از رشد 360 تمام تلاش ما بَر آن بود تا اطلاعات کاملی را در اختیار شما عزیزان در خصوص پیج آتوریتی و دامین آتوریتی چه تأثیری بر روی سئو سایت دارند؟ در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. ولیکن آنچه حائز اهمیت است این است که شما همواره بایستی بر روی سئو وب سایت خود کار نمایید تا بهترین نتیجه را بدست آورید.

مجموعه رشد 360 در زمینه های از قبیل مدیریت اینستاگرام، طراحی وب سایت، تولید محتوای متنی، بازار یابی دیجیتال و … خدماتی را به صورت حرفه ای در اختیار کاربران قرار دهد.

چگونه میتوان دامین آتوریتی را افزایش داد؟

شما به وسیله مواردی از قبیل: اعتبار دامنه را به صورت بلند مدت تمدید نمود، بکارگیری لینک های خارجی که دارای کیفیت بالای می باشند، بکار گیری لینک ها داخلی و حذف لینک های بد و.... میتوانید دامین آتوریتی را افزایش نمود.

دامین آتوریتی چگونه محاسبه می گردد؟

به منظور محاسبه این معیار از نوعی فرمول لگاریتمی استفاده می گردد که عددی در بازده یک تا صد را به شما نشان می دهد.

آیا میتوان به وسیله پیج آتوریتی و دامین آتوریتی وب سایت خود را با دیگر وب سایت ها مقایسه نمود؟

در حقیقت این معیار ها به همین منظور ار ائه شده اند علاوه بر این این امکان را دارید به وسیله دامین آتوریتی رتبه تقریبی وب سایت خود را حدس بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

مشاوره رایگان

لطفا اطلاعات خود را وارد کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم
ارسال
close-link