تبلیغات گوگل ادوردز
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image

تبلیغات در گوگل

تبلیغات برای کسب و کار حرف اول را برای موفقیت در کسب و کار می زند. اگر شما بخواهید در کسب و کار خود موفق شوید؛ باید بازاریابی و تبلیغات حرفه ای انجام دهید. در این مطلب تبلیغات گوگل را مورد بررسی قرار دهیم. با ما همراه باشید.

همانطورکه می دانید گوگل محبوبترین موتور جستجوی  جهان می باشد. در ایران نیز طبق آمار سایت الکسا محبوبترین وبسایت در ایران همان گوگل است. به طور میانگین می‌توان گفت روزانه بیش از ۳.۵ میلیارد جستجو در گوگل صورت می گیرد. اگر شما برای کسب و کار خود قصد دارید از تبلیغات مختلفی استفاده کنید پیشنهاد ما به شما تبلیغات گوگل می باشد.

برای تبلیغات گوگل راههای مختلفی پیش روی شما وجود دارد که می توانید مدیریت و اجرای کمپین تبلیغاتی خود را به تیم تخصصی رشد۳۶۰ بسپارید. روزانه گزارش های لازم را دریافت کرده و یا اینکه تمامی کارها را انجام دهید و ما تنها راهنمایی شما باشیم. اما بهتر است بدانید که تبلیغات در گوگل به شکل های مختلفی انجام می شود که در ادامه شرح می دهیم.

روش های تبلیغات در گوگل

همانطور که ذکر شد شما عزیزان می توانید از روش های مختلفی برای تبلیغات کسب و کار خود در گوگل بهره مند شوید. برخی از روش های تبلیغات در گوگل عبارتند از:

گوگل ادز

سئو سایت

ثبت لینک سایت در وبسایت های تبلیغی

تا 100 دلار، هدیه بگیرید!

ما هدیه گوگل را برای شما مطالبه خواهیم کرد

دسترسی مستقیم به اکانت

اکانت رسمی گوگل (برای بررسی و مدیریت) در اختیار شما قرارخواهد گرفت

مشاورۀ حرفه‌ای

بهترین نتایج را با استفاده از 6 سال تجربه و تخصص مدرن، از تبلیغات گوگل خواهید گرفت

چرا  ؟

موتورهای جستجوی زیادی وجود دارد اما همان طور که می دانید گوگل محبوب ترین موتور جستجو است. در ایران نیز گوگل پرطرفدارترین موتور جستجو است. طبق آمار ارائه شده روزانه 3.5 میلیارد جستجو در گوگل انجام می شود.

با تبلیغات در گوگل ادوردز کسب و کار شما همیشه در صدر گوگل جلوی چشم مشتریان قرار خواهد گرفت و در رتبه نخست گوگل مشتری جذب می کند. می توانید با مدیریت صحیح اکانت گوگل ادز فروش محصولات خود را چند برابر کنید. تیم تخصصی رشد۳۶۰ همواره در تلاش است تا با آموزش صحیح اکانت گوگل ادز به مشتریان گرامی تبلیغات پربازدهی را ارائه دهد و فروش بیشتری را برای آنها رقم بزند.

هزینه تبلیغات گوگل ادوردز به ازای هر کلیک یا هر نمایش محاسبه می شود. برای کسانی که دنبال تبلیغات اینترنتی گوگل می باشند تبلیغات ویژه با بازخورد خوب و عالی می باشد. همچنین طیف وسیعی از مخاطبین هدف قرار می‌گیرند. یک بازار ویژه در دوره دیجیتال مارکتینگ محسوب خواهد شد. توجه داشته باشید شما برای اینکه بتوانید یک سایت را به صورت ارگانیک از اول شروع کار به رتبه نخست گوگل برسانید حداقل ۶ ماه زمان و هزینه بالایی دارد که بتوانید کسب و کار خود را در گوگل تبلیغ کنید.

در صورتی که شما با تبلیغات اینترنتی گوگل ادوردز از روز اول می توانید بازاریابی را به صورت تخصصی شروع نماید و در صدر ظاهر شوید تا به درآمد برسید. از طرفی دیگر می توان گفت هدفمند می باشد یعنی تبلیغات برای جامعه هدف خاصی،  محصول اصلی نمایش داده خواهد شد. در هزینه ها صرفه جویی کرده و همچنین تبلیغات گوگل به هیچ عنوان مزاحم محسوب نخواهد شد که این موارد باعث شده است و تبلیغات اینترنتی گوگل ادز تبلیغات مهم و ویژه محسوب شود.

مزایده برای جایگاه

جایگاه شما با رقابت با دیگران،  مشخص می شود.

پرداخت قیمت دوم

هزینه ای که پرداخت می کنید برابر با مبلغی است که نفر قبلی در مزایده پرداخت کرده است.

تاثیر قیمت

قیمت پیشنهادی شما در مزایده تاثیرگذار است.

اهمیت کیفیت

یکی از عوامل تعیین کننده جایگاه، کیفیت تبلیغ شما است.

Optimize your Google Ads

بهینه سازی متن تبلیغ گوگل ادوردز


برای نوشتن یک متن فوق‌العاده برای تبلیغ شما آماده ایم

افزودن لینک‌های سایت

لینک های مهم سایت خود را از طریق بخش لینک های سایت، در اختیار مخاطب قرار می دهید.

افزودن شماره تماس

با افزودن شماره تلفن، کاربران سریع‌تر (در موبایل، با زدن یک دکمه) با شما تماس برقرار می‌کنند.

 بهینه سازی متن تبلیغ گوگل ادوردز

سئو سایت

یکی از روش های تبلیغات گوگل؛ سئو سایت است. در این روش باید سعی کنید سایت از نو شروع کنید و با ترفندها و تکنیک های سئو سایت کسب و کار خود را به افراد معرفی کنید. بهتر است بدانید شما برای اینکه سایت از ابتدا تا رتبه نخست گوگل انجام دهید تقریبا حدود ۶ ماه زمان لازم دارد.

شما به این صورت یک سایت برای محصولات و خدمات خود دارید و دیگر نیازی نیست که برای گوگل ادوردز اکانت خود را شارژ کنید. به همین خاطر پیشنهاد می کنیم نسبت به تاسیس و طراحی سایت برای کسب و کار خود اقدام کنید. البته بهتر است بدانید که این کار نیازمند یک سری تکنیک و تخصص می باشد که شما باید این کار را به افراد ماهر و باتجربه بسپارید.

می توانید طراحی وبسایت و سایت خود را به تیم تخصصی رشد360 سفارش دهید تا به صورت حرفه ای و اصولی برای شما انجام داده و تبلیغات مناسبی را داشته باشید. بتوانید فروش خود را افزایش داده و خدمات خود را به افراد بیشتری معرفی کنید.

مزایای تبلیغات گوگل

تبلیغات در گوگل از جمله تبلیغات ویژه ای می باشد که امروزه با توجه به اینکه استفاده از اینترنت استفاده شده است و رواج پیدا کرده است. تمامی کسب و کارهای خود کسب و کارها به دنبال این هستند که در گوگل تبلیغات داشته باشند تا فروش محصولات خود را بیشتر کرده و همچنین خدمات خود را به افراد بیشتری معرفی کنند. برخی از مزایای تبلیغات در گوگل عبارتند از:

تبلیغات گوگل ادز جامعه هدف مسیر را پوشش خواهد داد.

گوگل تبلیغات دیگر به صرفه تر و پویاتر و زودبازده تر می باشد.

بهتر است بدانید بر روی این تبلیغات می‌توان به صورت حرفه‌ای مدیریت کرد یعنی با توجه به بودجه ای که در نظر می‌گیری ساعت و نمایش را تعیین خواهید کرد.

نرخ کلیک گوگل ادوردز را می توانید به صورت دستی و با تکنیک های مختلف تعیین کرده و همچنین کاهش دهید.

سیستم تبلیغاتی گوگل معمولا در تمامی مرورگرها و محیط فارسی و انگلیسی فعال خواهد بود.

نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که برای تبلیغات امکان تعیین موقعیت جغرافیایی مهیا می باشد یعنی شما می توانید کشور و شهر مورد نظر خود را تعیین نمایید.

بخاطر مرتبط بودن این آگهی‌ها؛ مزاحمتی برای کاربران نمی باشد تنها در مواقعی که توسط مشترک به دنبال نیاز خود می باشند آگهی مرتبط نمایش داده خواهد شد.

بسته‌ها و تعرفه‌های تبلیغات گوگل

هزینه های مدیریت شده اجرای کمپین های گوگل ادز

50 دلار

10% کارمزد
3.053 میلیون
  •  

100 دلار

9% کارمزد
3.180 میلیون
  •  
محبوب ترین

250 دلار

7% کارمزد
5.015 میلیون
  •  

300 دلار

6% کارمزد
6.053 میلیون
  •  

500 دلار

2.5% کارمزد
10.000 میلیون
  •  

1000 دلار

1% کارمزد
20.403 میلیون
  •  
ارزان ترین

خدمات تخصصی تبلیغات گوگل رشد۳۶۰

تبلیغات گوگل به صورت ماهانه، ساخت اکانت اختصاصی، استفاده از افزونه های تبلیغاتی گوگل ادوردز، مدیریت و بهینه سازی اکانت، بازدید ویدیو یوتیوب و … از جمله خدمات تخصصی تبلیغاتی می باشد که توسط رشد۳۶۰ ارائه می گردد. همانطور که ذکر شد تبلیغات در گوگل نیازمند تخصص و تکنیک های خاصی می باشد برای اینکه بتوانید در کسب و کار خود موفق شوید. فروش محصولات خود را بالا برده و خدمات خود را به افراد بیشتری معرفی کنید، پیشنهاد ما به شما تبلیغات در گوگل می باشد.

به همین خاطر شما بازدیدکنندگان گرامی می توانید تبلیغات تخصصی کسب و کار خود را به تیم تخصصی رشد۳۶۰ سفارش دهید. تبلیغات شما عزیزان به صورت اصولی انجام می شود تا بتوانید نه ‌تنها در محدوده محل زندگی خود بلکه در محدوده های دیگر در سراسر جهان فعالیت خود و کسب و کار خود را معرفی کنید و بیشترین بازدهی را دریافت کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق راههای ارتباطی ذکر شده در وبسایتhttps://roshd360.com/  با کارشناسان رشد۳۶۰ در تماس باشید.

پرسش و پاسخ

شروع یک گفتگوی موفق

همین الان درخواست مشاوره را ثبت نمایید؛ با شما تماس خواهیم گرفت و شما را بسوی کسب و کار سودآور هدایت خواهیم نمود.

مشاوره رایگان

لطفا اطلاعات خود را وارد کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم
ارسال
close-link