طراحی بنر

متخصصان آژانس رشد 360 با بیش از ۱۰ سال سابقه، بنری با بالاترین نمره جذابیت را برای شما طراحی خواهند کرد.

طراحی بنر شبکه های اجتماعی

طراحی بنر

شبکه های اجتماعی

طراحی بنر گیف

طراحی بنر

گیف

طراحی بنر HTML5

طراحی بنر

HTML5

طراحی بنر

بنر انواع مختلفی دارد: بنر ثابت، بنر متحرک، کلیپ(که ممکن است همرا با صدا یا بدون صدا باشد)

. هر کدام از این نوع بنرها موثر و پرکاربرد هستند. تصمیم گیری برای انتخاب نوع بنر به نیاز شما بستگی دارد. تعرفه قیمت هر بنر نیز متفاوت است و بسته به نوع طراحی هزینه آن تغییر می کند.

ارائه فایل لایه باز طراحی
گارانتی تضمین کیفیت
تا سه تغییر رایگان در بنر
تحویل 24 ساعته بنر

اصول طراحی بنر تبلیغاتی

طراحی بنر تبلیغاتی معیارهای خاص خود را دارد. چرا که اگر طراحی خوبی انجام نشود به نتیجه دلخواه دست نخواهید یافت. این نکات شامل موارد زیر می باشد:

  • کم حجم
  • جذاب
  • استفاده از رنگ‌های مناسب
  • استفاده از کلمات مناسب
  • استفاده از فریم یا قاب مشخص
  • خوانا بودن متن
  • استفاده مناسب از انیمیشن
  • استفاده درست و به جا از دکمه‌ها
اصول طراحی بنر تبلیغاتی
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image

طراحی بنر شبکه های اجتماعی

در حال حاضر کاربران در تمام رده های سنی و از قشرهای مختلف، زمان زیادی را در شبکه های اجتماعی می گذرانند و به همین دلیل شبکه های اجتماعی یکی از بهترین ابزار برای تبلیغات و جذب مشتری می باشد. طراحی بنر در شبکه های اجتماعی موجب افزایش فروش و کارایی شما خواهد شد.

استفاده از بنر در شبکه های اجتماعی این مزیت را دارد که شما می توانید با توجه به موقعیت های مختلف طراحی و رنگبندی آن را تغییر داده و با توجه مناسبت ها از آن استفاده کنید.

کیفیت بنر استفاده شده اهمیت زیادی دارد. چرا که نشان دهنده ارزش و اعتبار شما و کسب و کارتان خواهد بود و بر مخاطب نیز تاثیر خواهد گذاشت. لذا باید در انتخاب طراح متخصص دقت لازم را داشته باشید.

طراحی بنر گیف

در طراحی بنر گیف، عکس، وکتور و سایر فرمت های گرافیکی به انیمیشن بدون صدا تبدیل می شود. در واقع خروجی گیف بین عکس و فیلم می باشد.

مزیت گیف نسبت به عکس این است که پیام بیشتری را به مخاطب منتقل می کند. با توجه به اینکه عکس ثابت است تنها یک پیام را به مخاطب منتقل می کند اما در گیف با توجه به وجود چند لایه، می توان پیام های بیشتری را منتقل کرد و محصولات بیشتری  را معرفی کرد. علاوه بر آن گیف جذابیت بیشتری نسبت به عکس دارد و بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.

بنرهای گیف طراحی شده نسبت به ویدئو حجم کمتری دارند و به همین دلیل راحتتر می توان آنها را در سایت، شبکه های اجتماعی و … استفاده کرد.

طراحی بنر HTML5

بنرهای HTML5 ساختار قدرتمندتری نسبت به سایر بنرها داشته و طرفداران بیشتری دارند.

در طراحی بنرهای گیف محدودیت رنگ وجود دارد اما در بنرهای HTML5 این محدودیت وجود ندارد. ضمن آنکه کیفیت بنرهای HTML5 بیشتر از بنرهای دیگر است. این بنرها با صفحه نمایش های مختلف سازگاری داشته و در تمام دستگاه ها قابل تنظیم هستند.

نمونه کار طراحی بنر

شروع یک گفتگوی موفق

همین الان درخواست مشاوره را ثبت نمایید؛ با شما تماس خواهیم گرفت و شما را بسوی کسب و کار سودآور هدایت خواهیم نمود.

مشاوره رایگان

لطفا اطلاعات خود را وارد کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم
ارسال
close-link