آشنایی با مجموعه رشد 360 و خدمات آن

آشنایی با مجموعه رشد 360 و خدمات آن

افزایش لایک و فالور با استفاده از خدمات مجموعه رشد به سرعت محقق می شود. مجموعه رشد یک پیام واضح و شفاف دارد؛ به عقیده رشد، مجموعه ای موفق خواهد بود که مخاطبین را به چشم انسان های واقعی می بیند! این دیدگاه بی شک توسعه بیش تری در کسب وکار های دیجیتالی شما ایجاد می کند.

مجموعه رشد در زمینه ثبت شرکت های مختلف در عرصه دیجیتال فعالیتی گسترده دارد. همچنین در این مجموعه امکان برند سازی نیز وجود دارد. شما می توانید به مجموعه خود با استفاده از یک برند مناسب، هویت ببخشید.

طراحی لوگو نیز یکی از مهم ترین خدمات مجموعه رشد 360 است که اهمیت بسیاری در هر کسب و کار اینترنتی دارد. برای طراحی یک ست اداری نیز می توانید از خدمات رشد استفاده کنید.

این مجموعه در خصوص ساخت و ایجاد تک تک موارد زیر نیز مشاوره هایی به مخاطبین ارائه می دهد. تهیه انیمیشن های قوی و استاندارد و فیلمبرداری دیجیتال و حرفه ای نیز از مهم ترین خدمات این شرکت است.

 

چرا فالور و لایک صفحه اینستاگرام بالا نمیره ؟

افزایش لایک و فالور نیازمند تحقیق و بررسی بسیاری است و فقط با رعایت یک یا دو نکته محقق نمی شود. از این رو در این زمینه باید موارد بسیاری را رعایت کنید. در این زمینه بهتر است به دنبال علل ریزش فالورهای پیج خود باشید و نقص موجود در سیستم پیج کاری خود را برطرف کنید.

همان طور که می دانید، این نوع فعالیت شما است که روند رشد پیج شما را تشکیل می دهد. هر چه بیش تر قوانین قواعد اینستاگرامی را رعایت کنید، بیش تر بازخورد می گیرید!

چرا فالور و لایک صفحه اینستاگرام بالا نمیره ؟

  • کپشن نویسی نامناسب

یکی از مهم ترین علل بالا نرفتن تعداد لایک و فالور های شما در صفحات اینستاگرام، عدم کپشن گذاری صحیح است. اگر کپشن های شما جذاب نباشند، مخاطب چندان رغبتی برای دنبال کردن پیج شما نخواهد داشت و در نتیجه فالور های شما بیش تر نمی شوند!

در کپشن نویسی به پرسش و پاسخ از مخاطب بپردازید و در رابطه با مسائل گوناگون از مخاطب خود سوالاتی جویا شوید! همچنین از مخاطبین بخواهید که دوستان و آشنایان خود را در صفحه اینستاگرامی شما تگ کنند. به این ترتیب هم لایک بیش تری می گیرید و هم بازدید های پیج شما بالاتر می روند.

  • توجه به انسجام پیج

برای افزایش لایک و فالور به انسجام پیج خود نیز توجه کافی داشته باشید. در صورتی که پیج شما یک قالب کلی نداشته باشد، فاقد انسجام ارزیابی می شود. از این رو در هر صفحه اینستاگرامی به تناسب رنگ ها، کیفیت پست ها و ارتباط موضوعی بین محتوای خود بیش تر دقت کنید.

یکی از مهم ترین دلایلی که سبب ریزش هر صفحه اینستاگرامی می شود، وجود پست های غیر آموزنده است که برای مخاطب جنبه سرگرمی هم ندارند!

به این ترتیب کسی راغب به مشاهده پست های شما نخواهد بود. برای این که بتوانید مخاطبین خود را بیش تر کنید، باید فالوور های خود را راضی نگه دارید. در این زمینه به نیاز های مخاطبین خود توجه داشته باشید؛ می توانید در پیج خود در رابطه با نحوه پست گذاری و محتوای پیج از مخاطبین نظر سنجی انجام دهید.

  • هشتگ گذاری صحیح

برای این که از ریزش پیج خود جلوگیری کنید، از اهمیت هشتگ گذاری در این فضا غافل نشوید. شما به عنوان یک اینفلوئنسر باید بتوانید از هشتگ ها به درستی استفاده کنید. برای توسعه هر پیج اینستاگرامی استفاده درست از هشتگ گذاری بسیار اهمیت دارد.

  • شادوبن

در صورتی که پست گذاری در اینستاگرام، بیش تر از حد استاندارد شود، یا پست های شما مرتبا اسپم شوند، پیج شما در معرض شادوبن قرار می گیرد.

شادوبن نیز می تواند باعث ریزش پیج شما شود. اگر چنین مشکلاتی برای پیج شما ایجاد شود، به سختی می توانید وارد اکسپلور اینستاگرام شوید.

  • تبلیغات بیش از حد

از علل رایج کاهش بازدید و لایک و فالور های هر صفحه اینستاگرامی، تبلیغ بیش از اندازه محصولات است. اگر بیش از حد از محصولات خود تعریف کنید، بی شک مخاطبین خود را خسته می کنید! در این زمینه نیز تعادل را رعایت کنید و زیاده روی نکنید. نحوه پست گذاری شما نیز مهم است!

  • پست گذاری نامنظم

اگر پست های شما به صورت نامنظم و بی برنامه در صفحه اینستاگرام قرار داده شوند، بی شک نتیجه دلخواهی نخواهید گرفت. برای ایجاد برنامه ای مناسب در پیج، روزانه بین 1 تا 2 پست در صفحه خود قرار دهید. وقتی پست گذاری شما پیوستگی و تداوم لازم را داشته باشد، سریع تر پیشرفت می کنید.

 

روش هایی برای جذب فالوور و لایک در اینستاگرام

فرایند افزایش لایک و فالور به پیروی از قوانین به خصوصی در این صفحات نیاز دارد.  برای این منظور ابتدا پروفایل خود را جذاب تر کنید. برای پروفایل خود از آرم و لوگو های زیبایی استفاده کنید تا مخاطبین در نگاه اول جذب پیج شما شوند. به این نکته توجه کنید که پروفایل پیج شما به منزله ویترین کاری شما است.

پس یک بیوی مناسب و عکس زیبا برای پیج خود در نظر بگیرید. برای افزایش لایک و فالور تعامل با پیج های دیگر را از یاد نبرید!

در صورتی که تبادلاتی با پیج های هم حوزه خود داشته باشید، در این راستا بهتر عمل می کنید. استفاده از مسابقات اینستاگرامی نیز در این زمینه موثر می باشد و افزایش لایک و فالور را در زمان کوتاه تری محقق می کند.

روش هایی برای جذب فالوور و لایک در اینستاگرام

سخن پایانی

افزایش لایک و فالور یکی از مهم ترین موارد در خصوص پیشرفت و توسعه کسب و کار الکترونیکی شما می باشد. افزایش لایک و فالور اینستاگرامی با استفاده از روش های یاد شده به سادگی انجام می شود. برای این منظور به عواملی که پیج شما را با ریزش مواجه می کنند نیز توجه داشته باشید.

اهمیت هشتگ گذاری در اینستاگرام در چیست؟

استفاده از هشتگ هایی مناسب شما را در سیستم اکسپلور قرار می دهد. به این ترتیب مخاطبین بیش تری پیج شما را می بینند.

چند روش موثر در افزایش بازدید هر پیج اینستاگرامی کدامند؟

استفاده از پروفایل های جذاب و گیرا که در آن ها عکس ها و بیو های مناسبی درج شده باشد.

خدمات مجموعه رشد در چه زمینه هایی هستند؟

این مجموعه در زمینه های مارکتینگ و دیجیتال خدماتی ارائه می دهند. مانند ساخت انیمیشن و لوگو و برند و...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =

مشاوره رایگان

لطفا اطلاعات خود را وارد کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم
ارسال
close-link